מבצעים
עלינו

AB-aesthetics- מרפאה לקוסמטולוגיה ורפואה אסתטית בבאר שבע, העומדת בדרישות רפואיות גבוהות, וגישות מורחבות לנושא הבריאות, צעירות ויופי.

המרפאה נוסדה על ידי דוקטור אלכסנדר בראילובסקי רופא מטפל בדרגה הגבוהה, רופאה-מומחה בתחום רפואה האסתטית בעל רישיון. כבר 36 שנים עוסק דוקטור בראילובסקי בריפוי ושיקום בריאותם של המטופלים שלו, ב-15 שנים האחרונות תחום העיסוק העיקרי של דוקטור הינו אסתטיקה ורפואה קוסמטולוגית. מרפאת AB-aesthetics מציע מגוון רחב של שירותים קוסמטולוגיים, ובנוסף טיפולים תרפיים וכירורגיית הלייזר, רוב הטיפולים רלוונטים לא רק לנשים אלא גם לגברים.

דוקטור בעל יכולות ברמה גבוהה בכל מה שנוגע לטיפולים המכוונים לתיקון השפעות של גיל, ושיקום של עור ושיער. לרשות המטופלים עומדים טיפולים הבאים:פילרים על בסיס חומצה היאלורונית, הזרקות ודיספורט, פלזמה-ליפטינג נגד נשירת שיער, ליפותרפיה, ליפטינג חוטים ושיטות אחרות. כל השיטות עברות תוך שימוש בתכשירים מאושרים ואיכותיים.  

המרפאה מאובזרת במערכת לייזר רב-תכליתית Fotona, המערכת החדשנית הינה יעילה ובטוחה. בזכות המערכת במרפאת AB-aesthetics מועברים מדי יום טיפולים שונים, מפילינג לייזר וטיפולי לייזר מצעירים ועד העלמת נימים כירורגית, הסרת פריחה בעור המסת שומן בלייזר.

מלבד השיטות של הרפואה המערבית במרפאה מתבצעים טיפולי הצערה ושיקום הבריאות בשיטות המזרח המסורתיות. דוקטור בראילובסקי הוא מהמעטים בישראל בעל מיומנות של טיפול מתיחת פנים בעזרת דיקור סיני.

בעת בחירת סדרת טיפולים מצעירים וטיפולי עור שונים, הרופא נשען לא רק על בקשות הלקוח, אלא שוקל האם טיפול כזה או אחר נחוץ באמת ובנוסף לוקח בחשבון את תופעות הלוואי האפשריות. בעזרת שילוב של גישה רפואית תוך שימוש  בשיטות קוסמטולוגיות העכשוויות, מרפאת  AB-aesthetics עוזרת ללקוחותיה להגיע לתוצאות אסתטיות מדהימות ולשמר לזמן רב בריאות, צעירות ויופי.

דוקטור אלכסנדר בראילובסקי- מייסד המרפאה AB-aesthetics, רופא פנימי בדרגה גבוהה, מומחה עם רישיון בתחום הרפואה האסתטית.

בשנת 1982 סיים אקדמיה רפואית בעיר סטברופול, ועוסק ברפואה כבר במשך 36 שנים, 20 שנה מתוכם בישראל. סיים תואר שני באקדמיה לרפואה סינית מסורתית בעיר בייג'ין בסין, ועבד במרפאות השייכות לאקדמיה במשך שנתיים. הדוקטור זכה בקטגוריות מקצועיות הגבוהות ביותר בתחום הטיפולי, פיזיותרפי וארגון הבריאות. במשך 5 שנים עבד כרופא משקם ופיזיותרפיסט ראשי בעיר הנופש ייסנטוקי (רוסיה).במהלך הקריירה הרפואית שלו היה בתפקידים רבים כגון: ראש מחלקה, סגן של רופא ראשי, ורופא ראשי במוסדות שונים. בימים אלו מנהל מרפאה קוסמטולוגית משלו, ובנוסף עובד כרופא משפחה בקופת חולים "לאומית" 

במהלך 15 שנה האחרונים העיסוק המרכזי שלו הינו רפואה אסתטית וקוסמטולוגיה רפואית. דוקטור בעל מיומנויות רבות המכוונות לטיפול בפגמים של המראה החיצוני, טיפולים נגד שינויי עור הפנים והגוף בעקבות השפעת הגיל, ופתרון של בעיות אסתטיות רבות . 

מלבד השיטות של רפואה הקונבנציונלית דוקטור בראילובסקי משתמש בשיטות של רפואה מסורתית ואלטרנטיבית, כגון: דיקור סיני, סן-דג'וק, אבחון אירודו ואאוריקלוד, טיפול ידני, טיפול תהודה צמחונית, אבחון לפי שיטת הפוליו, פיזיותרפיה מכשירית, אבחון בדופק.דוקטור בראילובסקי הוא מהמעטים בישראל בעל מיומנות של טיפול מתיחת פנים בעזרת דיקור סיני.

חברות באיגודים מקצועיים:

חבר באיגוד רופאים של רפואה האסתטית

חבר באיגוד של רפואה מסורתית ושיטות משקמות סיניים

חבר באיגוד אמריקאי שיקום אימונו

 קוסמטיקת לייזר- זהו אחד התחום המתפתחים של רפואה האסתטית העכשווית. טיפולים תוך שימוש בלייזר מקנים תוצאות מדהימות תוך סיכון מזערי מאוד, וכמעט אין התוויות נגד, ובעל תקופת שיקום קצרה וקלה מאוד.

מרפאת  AB-aesthetics מאובזרת במערכת לייזר רב-תכליתית   Fotona SP Dynamis, זהו אחת המערכות המשוכללות והטובות ביותר של זמנינו, היא מאפשר לבצע מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ומשקמים בלייזר, המכוונים להצערה וטיפול בעור, תיקון של פגמים קוסמטיים של פנים וגוף.

בימים אלו חברת FOTONA, יצרן אירופאי של מכשירי לייזר בעל ותק של 50 שנה, עומדת במקומות הראשונים בתחום טכנולוגיות הלייזר האסתטיות. פיתוחים חדשניים ופטנטים של FOTONA מאפשרים ביצוע של טיפולים ייחודיים, אשר יצרני לייזרים אחרים אינם מסוגלים לנפק. FOTONA מבטיחה רמה גבוהה של אמינות, יעילות ובטיחות של מכשירי הלייזר.

כל מכשירי הלייזר של FOTONA עוברים בדיקה קפדנית, ומאושרים לשימוש בישראל, אירופה, ארה"ב ויפן, לפי הסטנדרטים הבינלאומיים.

טיפולי פנים בלייזר

קוסמטיקת לייזר- זהו תוצאות אסתטיות מדהימות, דיוק ובטיחות, שיקום מהיר ונוח. במרפאת  AB-aesthetics קיים כל מגוון טיפולי שיקום והצערת עור הפנים בלייזר של FOTONA.

טיפולי לייזר לגוף

במרפאת AB-aesthetics, משמש מכשיר FOTONA לא רק עבור טיפולים קוסמטיים של הפנים, אלא גם לטיפולים הקשורים ליופי של הגוף.

קוסמטולוגיה לגוף ופנים

AB-aesthetics מציעה טיפולים קוסמטים ומצעירים היעלים ביותר. השילוב בין טיפולי הלייזר מאפשר למרפאה להגיע לתוצאות מדהימות.   

שיטות כירורגיות

בזמן הקרוב מתוכננים שיטות טיפולים הבאים

גלריה
שתף ב - WhatsApp
כתוב לנו