×
שירותים מיתוג

כל חברה רוצה לתפוס עמדה יציבה בשוק, לעצב מוניטין טובים ולהיטמע חזק בתודעת הלקוח. אולם קשה להשיג את המטרות הללו ללא בנייה נכונה של מותג.

מה אם כן יאפשר לחברה שלכם לתפוס בבטחה את הנישה שלה ויגרום לקונים להתאהב בה? מיתוג שלם, מחושב עד פרטי פרטים שכולל: פיתוח לוגו, עיצוב זהות תאגידית וכללי שימוש ברכיבים הגרפיים בכל החומרים הפרסומיים והפרומואים והן אסטרטגיה התקשורתית של החברה.

לוגו – זה לא סתם תמונה של החברה שלכם. זהו כלי בעל-עוצמה המפעיל השפעתו על התודעה של הקונה הפוטנציאלי. ואם במהלך העיצוב של הלוגו נלקחו בחשבון כל הפרמטרים הוא מעורר סדרה אסוציאטיבית מסוימת שמעצבת את המוניטין שלכם בעיני הצרכנים וגורמת לו לבחור בכם ולא במתחרים שלכם.

על מנת שהלוגו שלכם והזהות התאגידית יתאמו במלואם למטרות של החברה ויחזקו את המותג, יהפכו אותו ניתן לזיהוי – הפקידו את עיצובם בידי מומחים של סוכנות דיגיטל full iDigitalCard בישראל!

עיצובו של מותג חזק זהו תהליך אותו המומחים שלנו מנהלים במלוא האחריות. ניסיון רב השנים שלנו וההתפתחות המתמדת בתחום העיצוב העולמי והשיווק מאפשרים למצוא אפשרויות ייחודיות לכל לקוח תוך בידול אמיתי של החברה שלכם בשוק.

אנחנו מעצבים את הלוגו ואת הזהות התאגידית תוך הבאה בחשבון של פרמטרים רבים: צבעי תאגיד, מיצובו, ייחודיות של הפעילות, מטרות של פיתוח, רצונות של הלקוח, מגמות חדישות והניואנסים הקטנים ביותר, אשר עולים במהלך העבודה על הפרויקט. 

כל השלבים מתואמים עם הלקוח ומקבלים את אישורו הבלתי-אמצעי של מנהל החברה. הרי שדווקא החזון שלו, ככלל, מתווה את המסלול האסטרטגי העיקרי של כל החברה.

כתוצאה מכך אתם מקבלים לוגו, זהות תאגידית וספר המותג בו אנו קובעים את כללי השימוש במרכיבים של המותג. כל העבודות שלנו הנן תוצאה של שיתוף פעולה הדוק עם לקוח. אנחנו תמיד מקשיבים ומביאים בחשבון את הבקשות שלכם בכל שלבי הפיתוח. הרי שהמשימה העיקרית של סוכנות הדיגיטל   iDigitalCard  הנה יצירה של המותג החזק שלכם, אשר יתפוס את מקומו הבטוח בשור הישראלי.

צור קשר

פורטפוליו

+