×
שירותים עיצוב גרפי

עיצוב גרפי – זה לא סתם תמונות יפות. זוהי תקשורת ויזואלית של המותג עם הלקוחות הפוטנציאליים והקבועים של החברה. לכן כאשר אנחנו בסוכנות הדיגיטל iDigitalCard בישראל מפתחים  עיצוב גרפי, אנו מביאים בחשבון את עניין המיתוג והאסטרטגיה התקשורתית של לקוחותינו.

המעצבים שלנו בהתמדה שואבים השראה מהדוגמאות של התוכן הוויזואלי הטובות ביותר של עולם הפרסום הגדול והם יסייעו לממש אפילו את הרעיונות הנועזים ביותר. עם זאת, אנחנו נשמור על הזהות התאגידית שלכם ועל המסר המרכזי המועבר לקהל היעד.

אנחנו יוצרים אך ורק עיצוב מקורי, תמיד מציעים מספר דוגמאות לאישור הלקוח. אנחנו תמיד קשובים לרצונות של לקוחותינו. אנחנו עובדים במספר של סגנונות עיצוב ומפתחים עיצוב גרפי למטרות שונות: 

  •       פיתוח באנרים לרשתות החברתיות.

משתמשי Facebook ובמיוחד משתמשי Instagram מגיבים, בראש ובראשונה, על תוכן ויזואלי. לכן אנחנו יוצרים האמרים יפים, אך עם זאת אינפורמטיביים שמושכים תשומת לב.

  •      פיתוח באנרים עבור רשת המדיה

מודעות פרסום גרפיות מוצגות באתרים השונים, בסרטונים ופורטלים שהנם חלק מרשת המדיה של מנועי החיפוש Googleו-Yandex. אנחנו יוצרים באנרים שמעוררים חשק אצל המשתמש להקליק ולעבור לאתר שלכם.

  •      עיצוב של דף נחיתה

דף הנחיתה הייעודי שלכם איננו אפשרי ללא עיצוב גרפי שמיוצר על ידי המקצוענים של iDigitalCard שכן עיצוב זה לא רק יגרום הנאה ויזואלית ללקוחות פוטנציאליים, אלא גם יספר בצורה נגישה אודות המוצר.

  •       עיצוב של כרטיס ביקור ויזואלי

DIGITAL BUSINESS CARD  – זהו מבנה ועיצוב של כרטיס הביקור שהושקעה בו מחשבה רבה של אנשי השיווק של iDigitalCard. כל המרכיבים הגרפיים שבתוך digital-card שלכם עובדים לטובת המוניטין שלכם ולמען הבאת הלקוחות.

  •      עיצוב אתרים

בעת הכנת העיצוב של האתר שלכם אנחנו ב- iDigitalCardמקפידים כל הדרישות של ספר המותג ומשקפים את הרוח והנשמה של החברה. לכן המומחים לעיצוב מקדישים תשומת לב מיוחדת לפיתוח של כל פרט ופרט. הרי שאתר האינטרנט – הוא הפנים של המותג שלכם.

  •      עיצוב קבוצות ברשתות החברתיות

החשבונות שלכם ברשתות החברתיות הנם חלק חשוב מהתדמית של החברה הרי שבזירות האלה אתם מתקשרים באופן בלתי-אמצעי עם קהל היעד שלכם. לכן חשוב להפקיד את העיצוב והמילוי של הקבוצות בתוכן גרפי בידי המומחים של iDigitalCard.

  •     פיתוח לוגו/אייקונים

אנחנו ב- iDigitalCardנעזור לפתח מאפס את הלוגו של החברה שלכם או שנעשה מיתוג מחדש של סימן גרפי קיים. כמו כן ניצור אייקונים ייחודיים שיעזרו להעביר במדויק את היתרונות של החברה שלכם ולספר בצורה נגישה אודות המוצרים והשירותים.

  • הפקת איור ואינפוגרפיקה

עיצוב גרפי ב- iDigitalCardזה לא רק עיצוב אתר האינטרנט, אלא גם הפקה של איורים ססגוניים ואינפוגרפיקה. במהלך העבודה אנחנו מביאים בחשבון את הדרישות של הזהות התאגידית ורצון הלקוח על מנת שהתוצאה תשביע רצונכם ורצון הקונים שלכם.

הזמינו פיתוח של עיצוב גרפי בסוכנות הדיגיטל iDigitalCard בישראל ואנחנו ניצור עיצוב ויזואלי אינדיבידואלי לחברה שלכם.

צור קשר

פורטפוליו

+