×
שירותים קידום ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הנן שיטה נוחה ומהירה למשוך תשומת לב של קהל היעד שלכם. ואם אתם רוצים להגדיר בצורה נכונה את קהל היעד ולשתף איתה פעולה בצורה יעילה פנו לסוכנות הדיגיטל iDigitalCard בישראל! מקצועני החברה בתחום ה-SMM יגבשו עבורכם אסטרטגיה תקשורתית, יבחרו את הרשתות החברתיות, את סגנון התקשורת בכל אחת מהן ויקבעו את תוכנית התוכן כדי שהמותג שלכם בפי כל וימשוך דווקא את קהל היעד שלכם.

קידום ב- Facebook

Facebook  היא מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר בעולם. מספר המשתמשים הכולל נכון להיום עולה על 1 מיליארד והוא הולך וגדל בהתמדה! נוכחות של הדף העסקי שלכם ב- Facebook מאפשרת למותג להגביר את זיהויו ולמשוך מבקרים. מקצועני סוכנות הדיגיטל iDigitalCard בישראל ישמחו לעזור לכם בכך!

קידום ב- Instagram

Instagram – זוהי רשת חברתית בה מרוכז קהל היעד היותר צעיר ופעיל לו חשוב תוכן ויזואלי איכותי. נוכחות מיומנת של המותג שלכם ב- Instagramתאפשר ליצור את האסוציאציות הדרושות כדי שהמשתמש יבחר דווקא בכם.  

פרסום מטורגט

פרסום מטורגט ברשתות החברתיות Facebook ו-Instagram – זוהי שיטה פשוטה ובטוחה למשוך דווקא את קהל היעד שלכם. הרבה יותר קשה להבין כיצד מבליטים את קהל היעד ומגדירים פרסום יעיל. מטרגטי סוכנות הדיגיטל iDigitalCard בישראל יחלקו באופן מיומן את המשתמשים לקבוצות, יגדירו את קהל היעד הראשוני והמשני שלכם, את צורת ההגשה של המסר כדי שאתם תקבלו פרטי קשר חמים בלבד מרשתות חברתיות. 

קידום ב-YouTube

סרטונים – זהו טרנד חדש שבזמן הקרוב רק ילך ויגבר. אנשים לא רוצים עוד לקרוא, הם רוצים לצפות וליהנות מרגשות עזים. ואת זה צריך לנצל עכשיו באופן פעיל. נסו את הקידום ב-YouTube באמצעות iDigitalCard וגלו הזדמנויות חדשות להבאת הלקוחות. המקצוענים שלנו לא רק יעזרו לכם להבין ולהחליט לגבי אפשרויות הפרסום השונות ב-YouTube, אלא גם יעזרו להפיק סרטון ססגוני.

ניהול קהילות

ברשתות החברתיות חשוב לא רק להיות נוכח, אלא גם לתפוס את תשומת הלב של קהל היעד שלכם בעזרת תוכן מעניין ופעילות. לכן סוכנות הדיגיטל iDigitalCard מציעה שירות של ניהול קהילות.

עיצוב דפים ברשתות החברתיות

מיתוג לא מסתיים בשלב של עיצוב הלוגו והזהות התאגידית. הוא מלווה את חיי המותג שלכם בדרך-קבע ובכלל זה גם ברשתות החברתיות.

לכן כאשר סוכנות הדיגיטל iDigitalCard מעצבת את החשבונות שלכם, אנחנו מביאים בחשבון באופן ישיר את כל כללי ספר המותג: צבעים, גדלים ומיקום הלוגו והמרכיבים האחרים כדי שהרשתות החברתיות שלכם יהיו להמשך המותג שלכם ויחזקו אותו.

צור קשר

+