×
שירותים בניית אתרים

 זהו הציטוט של ביל גייטס, ואנחנו סוכנות דיגיטל iDigitalCard מסכימים איתו לחלוטין. לכן אנחנו עוזרים ללקוחותינו להצמיח את עסקיהם באינטרנט בראש ובראשונה על ידי הקמת אתר – בתור אמצעי קשר החשוב ביותר עם הלקוחות הקבועים והפוטנציאליים שלכם.

אולם, המטרה שלנו היא לא סתם להקים אתר אינטרנט, אלא לעזור לכם להנגיש מידע ללקוחות בצורה מירבית והיעילה ביותר ולמשוך את תשומת ליבם. לכן העובדים שלנו ינתחו ויבחנו את העסק שלכם, ייחודיות העסק ומטרותיו, קהל היעד אליו אתם פונים, ערוצי התקשורת ויציעו את האופציה המתאימה ביותר של הקמת אתר האינטרנט.

אילו סוגי אתרי קיימים ואיזה מטרות הם משיגים? 

הקמת דף נחיתה

דף נחיתה – זהו אתר בעל עמוד אחד שמטרתו היא קריאה לפעולה. הוא יתאים בצורה מושלמת לקידום אירועים, מוצרים ושירותים מסוימים והן למבצעים והנחות.

דף נחיתה תמיד פונה לקהל יעד מסוים ומסייע להשיג מטרה אחת. למשל, להפוך מיהו לעוקב, לשריין מקום באירוע או להשתתף בהגרלת טיול בארץ – כל מה שתרצו! כדאי להזמין הקמת דף נחיתה ב- iDigitalCard אם אתם מבקשים:

  • לספר על החברה שלכם ולמשוך קונים פוטנציאליים;
  • להפעיל יצירת לידים ולהכות בברזל (קהל היעד) בעודו חם;
  • לקדם מוצרים או שירותים נפרדים כאשר יש לכם אתר אינטרנט עיקרי;
  • להריץ במהרה את העסק שלכם בארץ ללא השקעות גדולות.

הקמת דף נחיתה תיתן מענה לכל הסוגיות הללו ותאפשר להכריז בקולי קולות אודות החברה שלכם.

אתר אינטרנט תאגידי

אתר שלם רב-עמודים – זוהי בחירתן של החברות הגדולות שיש להן מה לספר אודותן וההישגים שלהן. אתרים מסוג זה מאפשרים ליצור מספר רב של עמודים, לספר על היתרונות של החברה שלכם, להכיר את מייסדיה, שותפיה ולשנות מידע בכל עת במידת הצורך.

כדאי לקבל החלטה על הקמת אתר האינטרנט התאגידי בארץ בחברת iDigitalCard אם אתם:

  • חברה גדולה עם צוות עובדים גדול;
  • היוקרה והמוניטין חשובים לכם;
  • יש לכם מספר תחומי פעילות שיוצרים תעבורת נתונים שונה;
  • יש לכם קהל יעד רחב ותקשורת רב-תכליתית;
  • אתם אוהבים אפשרויות שעמדו במבחן הזמן ומתייחסים ברצינות לפיתוח של העסק.

בכל המקרים הללו אתר האינטרנט התאגידי הנו האופציה המתאימה לכם ולחברתכם ביותר. ומומחי iDigitalCard יעזרו לבחור שרת לאחסון האתר, לעצב את מבנה האתר ולמלא אותו בתוכן הנדרש.

חנות מקוונת

חנות מקוונת היא אתר רב-עמודים שמשמש בתור זירת מכירה של מבחר רחב של מוצרים וסחורות. הקמת חנות מקוונת ב- iDigitalCardמאפשרת לספר על כל מוצר בנפרד, להשוות מחירים שונים ולחסוך את זמנם של הלקוחות ואת המשאבים שלכם.

חנות מקוונת תתאים לעסק שלכם בצורה מושלמת אם –

-       אתם מחפשים זירה למכירת מבחר רחב של מוצרים ושירותים;

-       יש לכם חנות פיזית ואתם מבקשים להגדיל את היקף המכירות בעזרת ערוץ המכירה המקוון;

-       רוצים לחסוך אמצעים על חשבון שכירת חנות או מקום;

-       בוחנים את האינטרנט בתור זירת המכירות העיקרית.

לסוכנות הדיגיטל iDigitalCard ניסיון רב בתחום של פיתוח החנויות המקוונות, ואנחנו נעזור לכם לא רק לבנות אתר, אלא גם להגדיר את כל הניואנסים הטכניים כדי שהעסק שלכם יפעל במלוא העוצמה.

פיתוח פורטל

זהו ככל אתר אינפורמטיבי שיש לו מנוע חיפוש משל עצמו והוא מכיל מידע רב, משאבים וקישורים למקורות החיצוניים. סוג זה של אתרים מאפשר לשלב סוגים שונים של פתרונות טכניים: ספריית נתונים גדולה, פורומים, חומרים ועוד.

לאלו מטרות יתאים פיתוח של פורטל האינטרנט בארץ?

-       אם יש לכם מרכז חינוכי, רפואי גדול שעובד עם נתונים גדולים;

-       חשובה לכם אינטגרציה עם מקורות מידע נוספים באינטרנט.

המומחים שלנו יעזרו לבנות את כל המידע ולהגדיר עמודים על סמך תרשימים ופתרונות לוגיים כדי שאתם והלקוחות שלכם תוכלו ליהנות מהשימוש בפורטל החברה.

אתר כרטיס ביקור

אתר כרטיס ביקור – זהו פתרון פשוט ויעיל למיזמים חדשים ועסקים צעירים. הוא מאפשר להציג באופן מתומצת את כל המידע הדרוש אודות החברה שלכם: מפרט השירותים, ייחודיות של הפעילות, יתרונות ופרטי הקשר. הקמת אתר כרטיס הביקור תתאים באופן מושלם:

-       בתחילת דרכו של העסק;

-       לבנייה וחיזוק של קשרים עסקיים;

-       לצורך המצגת שלכם ושל העסק שלכם בשוק הישראלי;

מקצועני iDigitalCard יעזרו לכם להקים ולעצב את אתר כרטיס הביקור שלכם כדי שהחברה שלכם תתבלט בשוק ותשדר מסר ברור לקהל היעד שלה ולשותפים.

לא יודעים, איזה סוג של אתר הכי יתאים לכם? הסירו דאגה מליבכם והפקידו את העניין בידי המקצוענים של סוכנות דיגיטל iDigitalCard. אנחנו ננתח את העסק שלכם, יעדים ומטרות שהצבתם לפני החברה שלכם ונעזור לבחור בדגם של האתר היעיל ביותר עבורכם.

צור קשר

פורטפוליו

+